PPHU Rolbud

ul. Niechodzka 5
06-400 Ciechanów

Godz. otwarcia:

Pon-Pt: 8.00-16.00


Kontakt:

Oferta dla domu

+48 600 903 915

Oferta dla firm

+48 728 471 925

Administracja

tel. 023 6750514

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administrator danych osobowych

INFORMACJA W ZAKRESIE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

PRZEZ PPHU ROLBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

 

Szanowni Państwo informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) PPHU ROLBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (KRS 0000676983) dalej jako Administrator Danych lub PPHU ROLBUD. Żądania, oświadczenia i wszelką korespondencję dotyczącą danych osobowych należy przesłać w formie pisemnej na podany adres Administratora Danych: PPHU Rolbud Sp. z o.o. Sp.k., ul. Niechodzka 5, 06-400 Ciechanów, lub pocztą elektroniczną na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Cele i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych

 

Podanie danych jest konieczne w celu świadczenia usług przez PPHU ROLBUD

Dane osobowe są przetwarzane w celach:

  1. 1.realizacji zamówienia
  2. 2.rozpatrzenia reklamacji
  3. 3.marketingowych
  4. 4.zabezpieczenie mienia PPHU ROLBUD
  5. 5.statystycznych.

 

Jednocześnie osoba przyjmuje do wiadomości, że dane mogą być przetwarzane w celach zapewnienia ciągłości świadczenia usług, w szczególności do realizacji celów określonych w punkach 1-4, a także marketingu produktów i usług oferowanych przez Administratora Danych.

 

Podmioty którym dane osobowe mogą być przekazywane

Dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców: podmiotom świadczącym administratorowi usługi niezbędne do realizacji wyżej wskazanych celów, w tym partnerom IT, podmiotom realizującym wsparcie techniczne lub organizacyjne, podmiotom uprawionym na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw/organizacji międzynarodowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

 

Jak długo dane osobowe będą przetwarzane

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres wskazany w przepisach prawa lub do wycofania zgody (o ile przeważnie odbywa się za zgodą Osoby), a następnie przez okres przedawnienia roszczeń lub do momentu zakończenia postępowań cywilnych, egzekucyjnych, administracyjnych i karnych wymagających przetwarzania tych danych.

 

Jakie prawa przysługują w odniesieniu do danych osobowych

  1. a.Prawo sprostowania danych, dostępu do danych, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych dostarczonych administratorowi.
  2. b.Prawo do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu administratora lub podmiotu trzeciego, w tym profilowania, z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją, lub sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingu bezpośredniego, w tym profilowania.
  3. c.W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych może zostać ona w każdym momencie cofnięta.

 

Gdzie można złożyć skargę dotyczącą przetwarzania danych osobowych

Skargę dotyczącą przetwarzania danych osobowych można złożyć do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W Rzeczpospolitej Polskiej organem nadzorczym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

ico pdf  Regulamin ochrony danych osobowych

ico pdf  Zgłoszenie realizacji

Brugmann AD Termo.

Brugmann AD Termo. Termiczna rewolucja w stadardowej cenie. Okno z barierą ciepła Uw=0,8W/m2K.

W oknach Brugmann AD istnieje możliwość zastosowania w stndardzie zestawów szyb zespolonych o szerokości 44 mm i współczynniku izolacyjności termicznej Ug=0,5 W/m2K. Wielokomorowa konstrukcja profili PCW oraz odpowiednio dobrane wzmocnienia stalowe, pozwalają uzyskać jeden z najniższch na rynku współczynników termicznych zestawu profili. To wszystko sprawia, że rzeczywiście mamy do czynienia z prawdziwą termorewolucją w standardowej cenie.

W efekcie okna BrugmannAD Termo osiągają najlepsze w swojej klasie, parametry efektywności energetycznej Uw=0,8W/m2K, bez potrzeby stosowania dodtakowch drogich wkładek i ociepleń.

termorev